Individuální konzultace

V případě, že se nemůžete dostat na některou besedu o metodě BLW, případně se chcete naučit nosit děti v šátku, nebo nevíte jak začít používat látkové pleny můžete využít individuální konzultace.

CENA 400,- Kč/hod

Možnosti konzultace

přes Skype

telefonicky

osobně v Praze – Vinohrady (optimální pro šátkování)

Budu se na vás těšit Dita

KONTAKT

E-mail: blw@jidlodotlapky.cz

Poptávka individuální konzultace

 S ČÍM VÁM MOHU POMOCI

Metoda BLW

Jídlo do tlapky

Metoda BLW (Baby Led Weaning), neboli odstavení vedené dítětem je způsob jakým je podáváno miminku první strava. Když je miminko připraveno, to bývá okolo šestého měsíce, nedostává mixovanou stravu, nýbrž tuhou stravu a nechává se na dítěti, aby se s jídlem seznámilo a ochutnalo jej. Je to přirozený způsob jakým podávat dítěti stravu.

Pokud se o se o metodě BLW chcete dozvědět více, ale nemůžete se dostat na některou z pořádaných besed o BLW, můžete využít individuální konzultaci. Během konzultace probereme všechny vaše dotazy ohledně zavádění „příkrmů“, na co si dát pozor, co je naopak mýtus, jak se na praktikování metody BLW psychicky připravit a co od ní očekávat.

V případě zájmu mě kontaktujte na emailu blw@jidlodotlapky.cz. Do e-mailu uveďte způsob konzultace (Skype, telefon, osobní setkání v Praze na Vinohradech), telefon a vámi preferovaný datum a čas konzultace. Vzhledem k tomu, že mám také malé děti je pro konzultaci ideální čas po 20 hodině, kdy dětí většinou spí (u osobní konzultace pochopitelně kdykoliv přes den), ale věřím, že společně vždy najdeme vhodný čas pro uskutečnění individuální konzultace.

Šátkování miminek

Oscha Slings

A pokud uvažujete o šátkování miminek, neboli nošení miminek v šátku, můžete využít můj individuální kurz. Jsem certifikovaná lektorka vázání děti do šátku. Poradím vám s výběrem vhodného šátku a na co si dát pozor při jeho nákupu. Naučím vás jak vázat miminko do šátku a jak miminko do šátku obléct. Jaké jsou výhody šátkování a v čem vám i vašemu miminku praktikování šátkování může pomoci. Vzhledem k nutnosti praktickému vyzkoušení vázání šátků je kurz možné absolvovat pouze osobně v Praze. Buď u mě doma na Vinohradech, nebo po domluvě v rámci Prahy. V případě zájmu o individuální kurz šátkování mě kontaktujte na e-mailu blw@jidlodotlapky.cz ve kterém mi pošlete na sebe kontakt, abychom se mohli domluvit na termínu kurzu.

Látkové pleny

látkové pleny

Kromě metody BLW můžete využít i konzultaci o nošení látkových plen. Poradím vám na co si dát pozor při výběru látkových plen, které značky jsou vhodné, které méně. Kolik vás pořízení plen bude stát, jak o látkové pleny pečovat a mnoho dalšího. Pro objednání konzultace o látkových plenách mě kontaktujte na e-mailu blw@jidlodotlapky.cz a domluvíme se na konkrétním termínu konzultace.

 

 

Pin It on Pinterest

Share This